Bu deftere yazacağınız görüşleriniz bizim için çok değerli. Konaklamanız sonrası yazacağınız her şey, kendimizi geliştirmemizi, eksiklerimizi görmemizi sağlayacak. Sizi rahat, huzurlu hissettiren, takdirinizi kazanan özelliklerimizin üzerinde çalışıp daha iyi hale getirmek en büyük amacımız. Görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Canım Nisi Otel,
Merakla geldiğimiz bu butik otel, bizi öyle güzel karşıladı ki! İlk geldiğimiz andan itibaren dekorasyona, detaylara hayretle, şaşkınlıkla bakakaldık. Bu kadar ''zevkli'' bir alanı, uzun süredir görmemiştik. Misafirler için her şeyin düşünüldüğü şirin mi şirin, zevkli mi zevkli bir otel. Bir otel asil olur mu? Evet, Fatoş hanım gibi bir sahibesi olursa olur. Zaten kendisiyle tanışınca bu güzel dekorasyon zevkinin nereden geldiğini anlamak pek zor olmadı. Bu asil hanımefendi, kendi özünü, işletmesine de taşımıştı.
O güzel ev yapımı kahvaltıları, müthiş vişne likörü... Yardımsever çalışanları ile Nisi Otel bizi kendine hızla bağladı. İşletme Müdürü Mert Bey, Cerrah Bey ve diğer arkadaşlar ile müthiş bir ekip çalışması var.
Yardımları için Mert Bey'e, Güler yüzü için Cerrah Bey'e ve iki gün kalmamıza rağmen bizde bu kadar iz bıraktığı için sevgili Fatoş Ayaz'a kalpten teşekkürler....
Kalbimiz Nisi'de Kaldı Tekrar Görüşmek Dileğiyle.....

Didem YÜKSEL - Ekin AKÇAY

07.07.2021

Her şey çok güzel, temiz ve kaliteliydi. Çalışanların güler yüzlülüğü çok memnun etti. Tekrar gelme dileğiyle...

Dinçer ALANTOR

04.07.2021

Nisi Ailesi, Muhteşem güzelliğe ev sahipliği yaptığınız için çok teşekkür ederiz. Her şey muhteşem ötesi güzel güler yüzünüz her şeye bedel. Başka bir tatilimizde tekrar görüşmek üzere...

Esra-Mustafa ALTINTAŞ

03.07.2021

Nisi, Güler yüzünüz ilginiz için çok teşekkür ederiz. Otelinizin dekoruna ve bahçedeki dolaba hayran kaldım, bilmenizi isterim. Yine görüşmek üzere :))

Feyza Taşmaz

27.06.2021

Cunda Adasında sizlerin sayesinde keyifli vakitler yaşadık. Oteliniz de misafir olmak değilde buradan biri gibiydik. Her şey için teşekkürler.

Sadullah EYLEM

25.06.2021

Sevgili Fatoş Hanım ve Nisi Ailesi, Tatilimizin son durağında bize yaşattığınız, kendimizi büyüleyici bir masalın içerisinde hissettiren anılarla ayrılıyoruz.
Sabah kuş cıvıltıları ile uyandığımız adeta bir cennet köşesindeymiş gibi hissettiren bahçenizdeki o huzur, sohbetinizin sıcaklığını , evinizdeymiş gibi hissettiren misafirperverliğiniz için binlerce teşekkürler.
Yakında tekrar görüşmek dileğiyle...

Sündüs SADIKOĞLU - Ebru GİRGİN

20,06,2021

Sevgili Nisi Ailesi, Göstermiş olduğunuz misafirperverlik ve güler yüzünüz için çok çok teşekkürler. Fatma Hanıma ve bütün ekibe bu muhteşem ortam için müteşekkiriz.
Hepinize Sevgiler...

Özlem SÜMER

17.06.2021

Nefis bir mekan, tüm detaylara özel itina gösterilerek meydana getirilmiş, hiç bir noktası göz tırmalamayan harika bir butik otel Nisi...
Ama bir mekanın en önemli özelliği, olmazsa olmazı personel tam anlamı ile muazzam.. Bir otelde ev rahatlığını ve samimiyetini yaratan harika insanlar Tamamından son derece memnun kaldığımız çok tatlı bir üç gecemiz oldu. Tabi ki ve maalesef o elim ve tatsız ayrılış günümüz geldi... İnsanın bu ortamdan ve insanlardan uzak kalası hiç gelmiyor. Çok çok teşekkürler tüm Nisi ailesi... Çok teşekkürler Mert, Fatih, Cerrah, Fatoş ve gördüğümüz ama tanışamadığımız tüm çalışanlar. Umarım çokta uzak olmayan bir zamanda tekrar görüşmek dileğiyle...

Deniz ATAKAN

11.06.2021

Sevgili Nisi, Çok güzel bir üç gün geçirdik. Samimi ortamınız, güler yüzünüz, güzel bahçeniz ve dekorasyonunuz ile günümüz güzelleşti. Tekrar görüşmek dileğiyle..

Gülsevim-Alp KAYA

31,05,2021

Sevgili Nisi Ailesi, ''29.05.2021'' bir ömür beraber EVET dediğimiz bu günde her şeyi bizim için mükemmel kıldığınız için çok teşekkür ederiz. En özel günümüzde, unutulmayacak anımıza en çok da Nisi ailesi ve güzel bahçesi yakıştı. İyi ki sizi bulmuşuz. Cennetten bir 2 gün yaşattığınız için çok teşekkür ederiz. Yeniden görüşmek üzere. Sevgilerle....

Merve-Sezer KÜTÜK

30.05.2021

Cunda adasının temiz ve nezih bir otelinde kalma şansını yaşadık. Otel müdürü Mert bey ve çalışan personeli ilgili güler yüzü evimizde gibi hissetmemizi sağladı. Her şey için çok teşekkür ederiz. Bir sonraki tatilimiz de görüşmek üzere..... Şimdilik hoşçakalın.. Balayı tatilimiz beklediğimizden de güzel geçti.

Müzeyyen-Onur Çelik

26.05.2021

Sevgili Nisi Otel ve Çalışanları, Son 3 senedir yılda 2 kere geliyorum. Bahçesi odaları harika huzur bulduğumuz bir otel her şey için çok teşekkür ederiz. Mert harikaydı güler yüzüyle evimizde hissettik.

Ebru TÜRKER

24.05.2021

Nisi Otel ; Ne güzel bir enerji , ruh var otelinizde , başta değerli Fatma Hanım ve dinamik , keyifli ekibi Mert Bey , Fatih Bey kocaman maşallah hepinize , yeniden geleceğiz . Güzel günlerde görüşeceğiz inşallah . Sizi kocaman sevgilerle uğurluyorum .

NİLAY ER

25.04.2021

Sevgili Fatoş Hanım ve değerli ekibi , Tüm dünyanın geçirdiği bu zor süreçte bizi evimizdeki hijyen ve koruma ile sardığınız için çok teşekkür ederim . Fatih , Mert ve ablalara , bekçimize her birine sevgiler : ) Yeniden gelip grup terapisi yapmak nasip olsun … NİSİ İS THE BEST İN CUNDA .

BERFE YILMAZ

25.04.2021

Sevgili Fatma Ayaza ve onun şahsında Nisi ailesi ; 09.04.2021 günü hayatımızın en güzel kırılma noktasıydı , yani artık resmen evliydik .3 gündür bu mutlu dönemimize sizi şahitlik ettirdiğimiz için çok mutluyuz . Bahçeden odaların en ince ayrıntısına kadar , zeytinyağından domateslerin o muazzam hallerine kadar her şey mucizeviydi . Fatma hanımın simetri özelliği , kahvaltıdaki kediler , camdan baktığımızda gördüğümüz Kilise , Cunda’nın güzel sokakları , yediğimiz ahtopot ve kalamar , her kıpırdaması harika bir balayı geçirdik . Güzel sohbetiniz , emekleriniz , ilgi ve alakanız ve böylesi bir oteli Cunda’ya armağan ettiğiniz için teşekkür ederiz . Görüşmek üzere …

FATMA & ONUR GÜLER

12.04.2021

Sevgili Nisi Ailesi, Eşimle tesadüfen geldiğimiz otelinizde, çok güzel vakit geçirdik. Hafta sonu yasaklarına denk geldiğimiz bu hafta sonunda, İstanbul’dan uzakta biraz nefes aldık. Her şey için teşekkür ederiz. Bahçe peyzajınıza bayıldım. Yeniden görüşmek dileğiyle.

AHMET & NAGİHAN CANDAN

04.04.2021

Sevgili Nisi Butik Otel, Otelde konakladığımız tarihlerde personelin güler yüzü , ilgisi ve alakası bizi evimizde hissettirdi . Sanki bir otele değil de cunda’da ki evimize gelmiş hissettik . Otel gayet temiz ferah samimiydi , özellikle pandemi döneminde pandemi koşullarına üst düzey hazırlanmış bir tesis. Bahçesinden’de özellikle bahsetmek istedim . Sanki cennet bahçesindeydik . Şiddetle tavsiye edilir . Tekrardan görüşmek üzere . TEŞEKKÜRLER NİSİ .

ÇAĞLAR ÇELİK

27.03.2021

Nisi ailesine çok teşekkür ederiz , kendimiz evimizde gibi hissettik . Tekrar görüşmek üzere .

CANAN GÜNDÜZ

11.03.2021

50.YAŞ DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI İÇİN ÇOK SEVGİLİ DOSTLARIM YİĞİT MERAL VE KERİM BEYDAĞI VE ÇOK SEVGİLİ EŞLERİ İLE BİRLİKTE 3 GÜN SIRADIŞI BİR TATİL İÇİN NİSİ’YE GELDİK . MİSAFİRPERVERLİĞİ , GÜZEL TEMİZ SERVİSİ , YEMEKLERİ İLE ÇOK GÜZELDİ . UNUTULMAZ BİR DOĞUM GÜNÜ OLDU .TEŞEKKÜRLER.

ALİ BOZER

25.02.2021

Sevgili Nisi Hotel Ailesi , Harika geçen hafta sonu tatilimiz için herkese çok teşekkür ederiz . Konukseverliğiniz , inceliğiniz , titizliğiniz ve hizmetleriniz özenliydi . Tekrar en kısa zamanda görüşmek dileği ile .

AYSEL PAMUKÇU

01.02.2021

Sevgili Nisi Ailesi , Doğum günümü kutlamak için Nisi Oteli seçtik . Harika bir hafta sonu geçirdik . Gerek çalışanlar gerekse otel çok güzel ağırladılar bizi . bu huzurlu ve keyifli haftasonu için çok teşekkür ederiz .

ALP & NARDİN

21.09.2020

Çok keyifli, huzurlu bir deneğim... Çok teşekkürler. Tekrar görüşeceğiz.

Songül & Seko

Misafirperverliğiniz, içtenliğiniz, güzel yüreğinizi, evinizi bizlere açtığınız için teşekkür ederiz. Güzel anılarımıza sayenizde yenilerini ekleyerek buradan ayrılıyoruz. Önümüzdeki yıl sağlıkla, yeniden görüşmek dileği ile...

Pelin & İsmet Erdem

28.08.2020

Misafirperverliğinize, nezaketinize çok teşekkür ederiz. Yolumuz Cunda'ya düştüğünde evimizin olduğunu bilerek gelmek çok keyifli. Selim Bey, Mert Bey, Fatma Hanım; çok teşekkür ederiz...

Talia Atilla Ekici

25.08.2020

Sevgili Nisi Ailesi ve Güzel kalp FATOŞ... Her zamanki gibi içten, sıcacık, samimi bir aile ortamı. Bu dünyaya daha çok katkı olacağınız nice güzelliklere... Her şey için teşekkürler...

Nevra & Nihan

25.08.2020

Fatoş Hanımın titizliği, ince zevkli ve mükemmeliyetçi yaklaşımı ile her köşesi özenle tasarlanıp hazırlanmış muhteşem bir butik otelde pırıl pırıl bir odada konaklamak oldukça zevkli ve doyurucu bir kahvaltı ile güne başlamak tatilden beklediğimden çok daha fazlasını sundu bize. Başta Mert olmak üzere tüm otel ekibi oldukça güler yüzlü, pozitif ve yardımcı hissettirdi. Hepiniz iyi ki varsınız, iyi ki konaklamak için Nisi oteli tercih etmişiz. İlginiz, emekleriniz, her detaya kattığınız sevginiz için sonsuz teşekkürler. En kısa sürede tekrar görüşmek dileğiyle.

Pınar Koyun & Albeto Ferrar

Biz bu 6 arkadaş hayatımızın en eğlenceli ve keyifli, sevgi dolu tatilini geçirirken sizi keşfettiğimiz için çok şanslı olduğumuzu fark ettik. Özellikle Mert Bey'in beni çok güzel ve sabırla karşılayıp ilgilenmesi, Fatoş Hanım'ın ise ev sahibeliğiyle, asilliği ile bizi şımartmasına diyecek yok. Çok emek verdiği duruşundan, detaylara verdiği önemden ve bu otele getirdiği renkler ve enerjiden belli. Çok temiz, ışığı ve enerjisi çok güçlü. Çok teşekkürler… Kalpten! Sizi yeniden görmek umuduyla!

Mike, Ece, Kelly, Tibo, Ross & İlknur

09.08.2020

25 YILDIR TURİZMİN İÇERİSİNDE NEFES ALAN AKDENİZ VE EGE'DE BULUNAN BİR ÇOK OTEL İŞLETMESİNİ İYİ BİLEN BİRİ OLARAK ŞUNU SÖYLEMEK İSTERİM Kİ: SON DERECE ÖZENLE YAPILMIŞ, İNCE AYRINTILARI ÇOK İYİ DÜŞÜNÜLEREK TASARLANMIŞBİR OTEL NİSİ. TEMİZLİK KONUSUNDA SÖZÜN BİTTİĞİ YER DİYEBİLİRİZ. KAHVALTI İSE YERKEN KEYİFTEN GÖZÜNÜZDEN YAŞ GETİRİR. TABİİ Kİ BU BİR EKİP İŞİ. CANDAN, İÇTEN ÇALIŞAN BİR EKİP VAR ARKADA AMA BÜTÜN BUNLARIN SÖYLENMESİNİ SAĞLAYAN FATOŞ HANIMIN İÇİNDEKİ KARADENİZ KADAR YEŞİL DÜNYASININ YANSIMASI NİSİ OTEL. ÜLKEMDE BÖYLE KIYMETLİ BİR OTELİN OLMASINDAN BÖYLE BAŞARILI BİR KADINI TANIMAKTAN ONU DUYDUM. İYİ Kİ VARSINIZ

KORAY MERTOĞLU

13.08.2020

Gelir gelmez ikram edilen yorgunluk kahveleri ile başlayan muhteşem bir 3 gün geçirdiğimiz güzel otel. Huzur dolu bahçeniz, müzikler, sabahları harika bir kahvaltı ve en önemlisi aile sıcaklığınız ile dinlememizi ve çok güzel bir tatil geçiremizi sağladığınız için çok teşekkür ederiz. Sizi çok sevdik! Tekrar görüşmek üzere

Elif & Oben

Çok güzel geçen iki günümüzün mimarı Mert Bey başta olmak üzere Nisi çalışanlarına ve Fatoş Hanıma müteşekkiriz. Çok özelsiniz, böyle kalmanız dileğiyle

Zafer Kallu

03.08.2020

Muhteşem bahçesinde bizi güler yüzle ve hoş sohbetiyle karşılayan Fatoş Hanıma ve çok iyi ağırlayan ekibine çok teşekkür ederiz. Geldiğimiz andan itibaren ev sıcaklığında ve rahatlığında tatilimizi geçirdik. Nisi Marine'de görüşmek üzere...

Öykü ve Çağatay

03.08.2020

Spontane gelişen tatil planımızın en hoş anısı olarak kalacaksınız. Herkes inanılmaz pozitif ve güler yüzlü. Yine geleceğiz bizi bekle nisi.2 kişilik tatilimizin en muhteşem yerinde kaldın

Nurten & Elif

Nezaketiniz ve ilginiz için çok teşekkürler. Muhteşem bahçenize bayıldım. Tekrar görüşmek üzere...

Aylin

27.07.2020

Fatoş Hanım ve ekibine her şey için teşekkür ederim. Güleryüz, her misafiriyle ayrı ayrı içtenlikle ilgilenmeniz harika. 3 gün boyunca kendimizi çok özel hissettirdiler. Kasım da tekrar görüşmek üzere :))

Çilem Gökçen Güney

27.07.2020

Cunda'nın en güzel hatıralarından birisiniz bizim için. Her şeyinizle çok özelsiniz. Ayrıca Fatoş Hanım sizinle güzel sabah sohbetlerimizi hep çok özleyeceğiz. Personeli ve oteli hep güzel günlerde tekrar görmek ümidi ile...

Berrin & Osman

20.07.2020

Fatoş Abla ve Mert Bey, güler yüzünüz, muhteşem müşteri hizmetiniz ve güzel sohbetlerinizle tatilimizi renklendirdiniz. Önerilerinizle renk kattınız ve sohbetinizle neşelendirdiniz. Sizi tanımak ve burada konaklamak bir zevkti. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle. Kocaman sevgiler, selamlar. Not: Cunda'da bir evimiz oldu 🙂 Not: Seneye bebeklerimiz ile birlikte burada olacağız. Görüşmek üzere…

Burcin&Damla

26.07.2020

Hepiniz şahane insanlarsınız... Otel, konaklamamız kahvaltılarımız hepsi şahaneydi ama en güzeli sizleri tanımak oldu. Şahane sohbetleriniz, güler yüzünüz, sıcaklığınız için ne kadar teşekkür etsek az. Tekrar görüşeceğimize dair söz verebilirim... Cunda'da artık bir evimiz var... Bebeğimizin bahçede top oynayacağı günlerde buluşmak üzere. Sevgiyle ve sağlıkla kalın...

Melike & Güksenin

29.07.2020

Bir yeri, mekanı, coğrafyayı, ülkeyi güzelleştiren yegane varlık insandır. Bu yıl tatilimizde böylesi güzel, şahsına münhasır ve özel insanların olduğu bir yeri seçmiş bulunduk. Çok güzel ağırlandık, her şey için teşekkür ederiz.

Selin & Burak

19.07.2020

Benim için son derece spontane gelişen Cunda tatili ve Nisi ile tanışmamız belki de hayatım boyunca unutamayacağım bir anı olarak benimle birlikte kalacak. Her şeyiyle... Burada olduğumuz bu kısacık beş günde bütün ruhum ve bedenimle dinlendiğim, içinde bulunduğum her dakikada keyif aldığım, Fatma Hanım'ın hoş sohbeti ve Mert'in güler yüzü ile geçirdiğim unutulmaz Nisi kahvaltıları... Her şey için teşekkür ederiz.

Nursena Say

14.07.2020

HUZUR DİYİNCE ŞU AN TEK KELİME İLE 'NİSİ' DİYEBİLİRİM. BALAYI ÇİFTİ OLARAK GELDİĞİMİZ BU GÜZEL YERDE KENDİMİZİ EVİMİZDE HİSSETTİK 🙂 MERT BEYİN İNANILMAZ GÜZEL ENERJİSİ, İLGİSİ İNSANLIĞINI ASLA UNUTMAYACAĞIZ. FATOŞ HANIM ANLATSIN BİZ SAATLERCE DİNLERİZ. UZUN YILLAR SİZİNLE BİRLİKTE OLMAK İSTİYORUZ EN KISA SÜREDE TEKRAR GÖRÜŞMEK ÜZERE... BİZ SİZLERİ ÇOK SEVDİK GÜLDEN HANIMA AYRICA TEŞEKKÜRLER DAİMA SAĞLIK MUTLULUK VE HUZUR İLE.

SEVAL & ERTUNÇ

14.07.2020

Nezih sevgi dolu otelinizden çok ama çok memnun kaldık, balayımız siz ve ekibin samimi sıcak, sevgi dolu sohbeti ve davranışlarıyla çok keyifli geçti. Çok teşekkür ederiz. Dipnot; Otelinizin tüm konseptine bayıldım.

Betül & Cenk Çetin

12.07.2020

Otele geldiğimizde bizi muhteşem bir bahçe, çok sıcak bir ekip karşıladı. Odamız, oteldeki detaylar, kahvaltı ve her şey çok güzeldi. Fatoş Hanım tecrübelerini, kişiliğini ekibe ve oteldeki bütün detaylara yansıtmış. Her şeyde önemlisi Fatoş Hanım sıcak sohbetiyle bizi çok mutlu etti. Tekrar görüşmek dileğiyle...

Ali Turan

27.06.2020

Fatoş Hanım ve ekibinin sıcak, samimi ve içten davranışları ve hoşsohbetleriyle tatilimize mutluluk kattı. Mutlaka tekrar buraya geleceğimizi konuşarak ayrılıyoruz. Bu güzel, huzurlu ve içten atmosferin hep aynı kalmasını umuyoruz...

Burcu Şahin

27.06.2020

İnsan ve nesne arasındaki ilişki modern zamanlarda yok oldu. Şehir ve insan ontolojisinin en uyumlu halini gösteren Nisi, zaman-mekan-insan uyumu için tebrik ediyoruz

Dr. Taner Ağca

27.10.2019

THE MOST DELIGHTFUL PLACE STAY. WE HAD AN AMAZING TIME HERE. EVERY ONE WAS SO HELPFUL AND WELCOMING. HOPE WE CAN COME BACK ONE DAY.

MARY & GARY (AUSTRALIA)

07.10.2019

SICAK MEVSİMİN, GÜLER YÜZLÜ, SAMİMİ GÜZEL İNSANLARIN ÇALIŞTIRDIĞI VE İKRAM SUNDUĞU, BİZLERE TATİLİMİZDE KOLAYLIK SAĞLADIĞI NİSİ AİLESİ BÜNYESİNDE BULUNAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ.

M & H

22.08.2019

HARİKA BİR ÜÇ GÜN GEÇİRDİK. YOLUMUZ DÜŞTÜĞÜNDE ASLA ŞAŞIRMAYACAĞIMIZ BİR ADRES OLDU. FATOŞ HANIM VE KIYMETLİ PERSONELİNE YÜREKTEN TEŞEKKÜRLER.

KAAN KÖKER

22.08.2019

UĞRADIĞIM EN GÜZEL DURAK, EV GİBİ HİSSETTİREN ÜÇ GÜZEL GÜN. FATOŞ HANIM ÖZELLİKLE SİZİNLE TANIŞMAK ÇOK ÖZEL, DEDİĞİNİZ GİBİ İNSAN HAYATINDA BİR YERE ÇEKİLİYOR. EMEKLERİNİZE SAĞLIK, KENDİNİZE İYİ BAKIN… SENEYE GÖRÜŞMEK ÜZERE!

ÖZLEM SERT

03.08.2019

TARİHİ ADANIN EN GÜZEL OTELİNE ULAŞMIŞ OLDUĞUMUZ İÇİN ÖYLESİNE MEMNUN OLDUK Kİ KELİMELER KİFAYETSİZ… ZARAFET TİMSALİ FATOŞ HANIM VE EŞİ LATİF BEY ESKİ ANKARA’YI BEN VE EŞİME KAHVALTIDA ÖYLESİNE GÜZEL ANLATTI Kİ ANKARALI OLMAKTAN BİR KEZ DAHA GURUR DUYDUM. İYİ Kİ VARSINIZ. DEĞERLİ VE ZARİF İNSANLAR.

ABDULLAH ÖZTÜRK

24.07.2019

BALAYIMIZDA OTELİNİZDE KALMAK İSTEMİŞTİK, ŞİMDİ KALMAK NASİP OLDU. O KADAR MEMNUN KALDIK Kİ. HERŞEY ÇOK GÜZEL TASARLANMIŞ , DÜŞÜNÜLMÜŞ. ZARİF İNSANLAR. HERŞEY İÇİN ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. EN KISA ZAMANDA GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE

EBRU & ALİ (ROMANYA)

08.06.2019

SABAH PIRIL PIRIL BİR ODA DA UYANMAK , MİS GİBİ BİR HAVADA OTELİN ÇİÇEKLERİ İLE KAHVENİZİ YUDUMLAMAK, FATOŞ ABLA’NIN SOHBETİ İLE , EL YAPIMI İLE ÇEŞİTLENDİRİLMİŞ KAHVALTI YAPMAK…TATİLDE İNSAN DAHA NE İSTER. KALPLERİNİN GÜZELLİKLERİ YÜZÜNE VURAN NİSİ’NİN GÜZEL İNSANLARI, HARİKA TATİL VE HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER. HER SENE GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE…

ŞAHİN AİLESİ

03.06.2019

OTELİNİZDE GÖRMÜŞ OLDUĞUMUZ İLGİ VE HİZMET İÇİN TEŞEKKÜRLER; YARATMIŞ OLDUĞUNUZ GÜZELLİK VE ESTETİK TAKDİRE ŞAYAN VE BÜYÜK BİR ÇABANIN ÜRÜNÜ. KAHVALTI SUNUMUNUZDAKİ GÖRSEL GÜZELLİK VE LEZZETLERİ DE ÖZELLİKLE TEBRİK EDERİZ. TEKRAR GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE…

Dilan & Murat Tiryaki

25.05.2019

NİSİ'DE KALIŞIMIZ CUNDA TECRÜBEMİZİ GÜZELLEŞTİRDİ, AYRI BİR ANLAM KATTI. FATOS HANIM VE ELEMANLARININ MİSAFİRPERVERLİĞİ BENİ ÇOK ETKİLEDİ… TERTEMİZ ZEVKLİ BİR YERDE KALDIK…

Esra & Ozan

11.04.2019

HERŞEY ÇOK MÜKEMMELDİ 🙂 O KADAR HUZUR DOLU 2 GÜN GEÇTİ Kİ, SİZİNLE TEŞEKKÜR EDERİZ. ÇALIŞANLARIN VE FATOŞ HANIM’IN GÜLER YÜZLÜLÜĞÜ İÇİ AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HARİKASINIZ:)))

Esra & Ali

10.03.2019

HUZUR VEREN SEVGİ DOLU BİR MEKAN. İKİNCİ BAHARIMIZIN İLK GÜNLERİMİZİ YAŞADIĞIMIZ MUTLULUK DOLU VE MUTLULUĞUMUZA YENİ BİR MUTLULUK KATAN NİSİ AİLESİ… FATOŞ HANIM LA OLAN SOHBETLERİMİZ, YAKINLIĞI VE SICAKLIĞI BİZLERİ ÇOK MUTLU ETTİ. SİZLERİ SEVİYORUZ.

Arzu & Sedat

01.02.2019

HER ŞEY MUHTEŞEMDİ, EĞER KAFA KARIŞIKLIĞIMIZ GİDERSE DÜĞÜN FOTOĞRAFLARINI DA ÇEKTİRMEYE GELECEĞİZ.

Nilya

01.03.2019

NİSİ'DE KALIŞIMIZ CUNDA TECRÜBEMİZİ GÜZELLEŞTİRDİ, AYRI BİR ANLAM KATTI. FATOŞ HANIM IN VE ELEMANLARININ MİSAFİRPERVERLİĞİ BENİ ÇOK ETKİLEDİ… TERTEMİZ, ZEVKLİ BİR YERDE KALDIK.

ESRA & OZAN (NEW YORK)

19.03.2019

ÖZEL BİR GÜN İÇİN GELDİK, HAYATIMIN ÖZEL İNSANIYLA , YİNE ANILAR KUTUSUNA ÇOK GÜZEL HATIRALAR EKLEDİK. TEŞEKKÜR EDERİZ NİSİ AİLESİ, NEZAKET , SUNUM, TASARIM VE KEYİF İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Olcay Yücel

30.08.2018

CUNDA İLE İLGİLİ TÜM ALGILARIMIZI DEĞİŞTİRDİĞİNİZ İÇİN BİNLERCE TEŞEKKÜR EDERİZ. HER METREKARESİ ÖZENLE DÜZENLENMİŞ GÜZEL OTELİNİZE, AİLENİZİN SAYGILI ÖZENLİ ÇALIŞANLARINA, SAMİMİ MİSAFİRPERVERLİĞİNİZE, HOŞ SOHBETİNİZE DOYAMADIK. DOYMADAN GİDİYORUZ, TEKRAR KOŞARAK GELELİM DİYE… SEVGİ VE SAYGILARIMIZLA.

ÖZGE ASLI TAMTÜRK & BURAK ZENGİN

30.08.2018